wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności.
Kontakt
 • NIP: 959-176-19-58

 • E-mail:unitech@unitech.com.pl
 • Telefon519-133-445 MARCIN
  509-669-912 RYSZARD
  41 34 560 07
 • Godziny działania sklepuOD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 7.00 - 17.00

Polityka prywatności.

Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych
 1. Administratorem baz danych osobowych Klientów w związku z Korzystaniem ze Sklepu Internetowego jest Usługodawca  UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z O.O.  Ul.Mielczarsiego 51 , 25-709 Kielce NIP: 959-176-19-58 
 2. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Sklep, danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie –  udzielona przez Państwa zgoda, w celach związanych bezpośrednio z realizacją zamówienia. W tym celu dane powyższe mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do Klienta. Przetwarzane przez nas dane osobowe nie będą przekazywane do Państw trzecich.
 3. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu funkcjonowania Sklepu lub przesłania przez Panią/Pana  informacji do UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z O.O. o zakończeniu korzystania ze Sklepu Internetowego lub jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez UNITECH-MOTORYZACJA Sp.z O.O. narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 4. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
 5. W przypadku, gdy Klient skorzystał z usługi Biuletyn, podany adres e-mail jest dodawany do listy e-mailingowej i jest wykorzystywany w celach marketingowych do przesyłania Klientowi informacji handlowej drogą elektroniczną w postaci Biuletynu.
 6. W przypadku, gdy Klient skorzystał z usługi Konto Klienta dane osobowe klienta podane w formularzu rejestracji wykorzystywane są w celu realizacji tej usługi.
 7. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane są przekazywane dobrowolnie.
 8. Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, wyślij wiadomość na adres e-mail: unitech@unitech.com.pl

Przejdź do strony głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2024 unitech.com.pl

Realizacja harmonit.pl | Urządzenia fiskalne aproks.pl