wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » CZĘŚCI AUTOBUSOWE I CIĘŻAROWE » 0 132 801 141 Nastawnik korektor poziomowania reflektorow MAN, MB, NEOPLAN, SETRA ,VOLVO, SOLARIS 006 820 11 42
0 132 801 141  Nastawnik korektor poziomowania reflektorow MAN, MB, NEOPLAN, SETRA ,VOLVO, SOLARIS    006 820 11 42

0 132 801 141 Nastawnik korektor poziomowania reflektorow MAN, MB, NEOPLAN, SETRA ,VOLVO, SOLARIS 006 820 11 42

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 16,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PRZEDPŁATA - 16,00 zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - 23,00 zł
PRZEDPŁATA - 20,00 zł

Numer katalogowy: 0 132 801 141 , 0132801141

Kod producenta: 1803923007

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 149,00 zł

Cena netto: 121,14 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Napięcie znamionowe: 24
Natężenie prądu [A]: 0,1
Moment dokręcenia [Nm]: 0,9
Rodzaj zabezpieczenia (kod IP): IP54
Długość [mm]: 90
Szerokość [mm]: 63,5

NR. KAT. ZAMIENNIKOW:

 
BOSCH 0 132 801 141
BOSCH 0132801141
DT Spare Parts 4047755434342
DT Spare Parts 4047755483067
MAN 83.25970.6001
MAN 83259706001
MERCEDES-BENZ 006 820 1142
MERCEDES-BENZ 006 820 7842
MERCEDES-BENZ 0068201142
MERCEDES-BENZ 0068207842
SCANIA 1491886
SCANIA 1754422
SCANIA 1911624
SCANIA 1941983
VDL 20253288
VOLVO 21563614
VOLVO 85103329


ZASTOSOWANIE:
Autobusy Iveco Irisbus Autobus miejski
Autobusy MAN Lions City
Autobusy MAN Lions Classic
Autobusy MAN Lions Coach
Autobusy MAN Lions Regio
Autobusy MAN Lions Star
Autobusy MAN Starsze modele
Autobusy Mercedes Capa City
Autobusy Mercedes Citaro
Autobusy Mercedes Conecto
Autobusy Mercedes Integro
Autobusy Mercedes Intouro
Autobusy Mercedes Sprinter
Autobusy Mercedes Tourino
Autobusy Mercedes Tourismo
Autobusy Mercedes Touro
Autobusy Mercedes Travego
Autobusy Neoplan Centroliner
Autobusy Neoplan Starliner
Autobusy Neoplan Tourliner
Autobusy Neoplan Trendliner
Autobusy Scania OmniCity
Autobusy Scania OmniLink
Autobusy Setra 300 typ S 315
Autobusy Setra 300 typ S 317
Autobusy Setra 300 typ S 319
Autobusy Setra 400 typ S 411
Autobusy Setra 400 typ S 412
Autobusy Setra 400 typ S 415
Autobusy Setra 400 typ S 416
Autobusy Setra 400 typ S 417
Autobusy Setra 400 typ S 419
Autobusy Setra 400 typ S 431
Autobusy Setra 500 typ S 511
Autobusy Setra 500 typ S 515
Autobusy Setra 500 typ S 516
Autobusy Setra 500 typ S 517
Autobusy Setra 500 typ S 519
Autobusy Solaris Autobus międzymiastowy
Pojazdy ciężarowe MAN TGA
Pojazdy ciężarowe MAN TGL
Pojazdy ciężarowe MAN TGM
Pojazdy ciężarowe Mercedes Vario/T2 LN1 (1996-2013)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2024 unitech.com.pl

Realizacja harmonit.pl | Urządzenia fiskalne aproks.pl