wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » REGENERACJA » ZACISK HAMULCOWY REG LRG 704 PRZÓD MAN A13 A32 A33 A01 A03 A04MERITOR zacisk hamulcowy lewy MAN autobus miejski EBS A35 (Midi) ELSA1 5.01->9.02
Kontakt
  • NIP: 959-176-19-58

  • E-mail:unitech@unitech.com.pl
  • Telefon519-133-445 MARCIN
    509-669-912 RYSZARD
    509-669-915 SŁAWEK
  • Godziny działania sklepuOD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 7.00 - 15.00
ZACISK HAMULCOWY REG LRG 704  PRZÓD MAN A13 A32 A33 A01 A03 A04MERITOR zacisk hamulcowy lewy  MAN autobus miejski EBS A35 (Midi) ELSA1 5.01->9.02

ZACISK HAMULCOWY REG LRG 704 PRZÓD MAN A13 A32 A33 A01 A03 A04MERITOR zacisk hamulcowy lewy MAN autobus miejski EBS A35 (Midi) ELSA1 5.01->9.02

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PRZEDPŁATA - 0,00 zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: LRG704

Stan produktu: Regenerowany

Gwarancja: 12 MIESIĘCY

Cena brutto: 1 291,50 zł

Cena netto: 1 050,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • KODY OE / ZAMIENNIKI
  • Recenzje produktu (0)
ZACISK REGENEROWANY
  81508046193
  81508046195
  81508046251
  81508046347
  81508046351
  81508046379
  81508046431
 
MERITOR OE 63033411NZF
MERITOR OE 68032596NZF
MERITOR OE 68032816NZF
MERITOR OE 68032824
MERITOR OE 68033140M07
MERITOR OE 68033272NZF
MERITOR OE 68033407M07
MERITOR OE 68033579M10
MERITOR OE 68033599M12
MAN-OE 81508046119
MAN-OE 81508046193
MAN-OE 81508046195
MAN-OE 81508046251
MAN-OE 81508046347
MAN-OE 81508046351
MAN-OE 81508046379
MAN-OE 81508046431
MERITOR  LRG704

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2020 unitech.com.pl

Realizacja unikalnie.pl