wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » CZĘŚCI AUTOBUSOWE I CIĘŻAROWE » FILTR PALIWA VOLVO, SCANIA ,IRISBUS, MAN, NEOPLAN MAHLE-KNECHT KC 24
 FILTR PALIWA VOLVO, SCANIA ,IRISBUS, MAN, NEOPLAN MAHLE-KNECHT KC 24

FILTR PALIWA VOLVO, SCANIA ,IRISBUS, MAN, NEOPLAN MAHLE-KNECHT KC 24

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 14,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PRZEDPŁATA - 14,00 zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - 19,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: KC24

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 MIESIĘCY

Cena brutto: 19,00 zł

Cena netto: 15,45 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • KODY OE / ZAMIENNIKI
  • Recenzje produktu (0)
Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
średnica obudowy [mm]: 76,5
Wysokość [mm]: 119,5
Gwintowana złączka: M16x1,5
Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 72,0
Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62,0

 
MAHLE 01180597
MAHLE 1180597
BOSCH 1457434165
MAHLE 77827512
KNECHT 77827538
MAHLE J903640
KNECHT-MAHLE KC 24
MANN FILTER WK723
AGCO 210970
AGRALE 9451080065
ALCO FILTER SP821
ALCO FILTER SP871
ATLAS COPCO 9709000520
BALDWIN BF988
BOSCH 1457434050
BOSCH 1457434099
BOSCH 1457434120
BOSCH 1457434154
BOSCH 1457434296
BOSCH 1457434432
BOSCH 986450519
BOSCH N4154
BOSCH N4296
CASE IH 150526
CASE IH A77470
CASE IH E159351
CASE IH J903640
CATERPILLAR 3I-1266
CATERPILLAR 3I-1321
CATERPILLAR 5W3394
CHAMP FP585F
CLEAN FILTERS DN1983
CLEAN FILTERS DN256
COOPERS FSM4118
CoopersFiaam FSM4118
CoopersFiaam FT4802
CROSLAND 658
CUMMINS 3903640
CUMMINS 3931063
DELPHI 7176-494
DEUTZ 01180597
DEUTZ 1160243
DEUTZ 1180597
DONALDSON FFP553004
DONALDSON P172655
DONALDSON P553004
DT Spare Parts 633202
DYNAPAC 480916
ENGESA 210970
FIAT 456005
FIAT 7110301
FILTRON PP845
FLEETGUARD FF5052
FLEETGUARD FF5074
FLEETGUARD FF5167
FORD E7HN9N327AA
FRAD 36.18.05/130
FRAD 36.18.27/130
FRAD 36.18.28/130
FRAM FP585F
FRAM P4102
FRAM P5770
GMC 9307815
HENGST FILTER H60WK06
HENGST FILTER H60WK07
HENGST FILTER H60WK08
IHC J903640
INGERSOLL-RAND 1160243
IVECO 42074972
KOLBENSCHMIDT 079FS
KOLBENSCHMIDT 50013079
KOMATSU 228911
KOMATSU 6732716110
KOMATSU 6732716111
LIEBHERR 3903640
LIEBHERR 7021295
LOMBARDINI 21755046
MANN-FILTER WK723
MANN-FILTER WK723(10)
MANN-FILTER WK723/1
MANN-FILTER WK723/6
MANN-FILTER WK727
MANN-FILTER WK733
MECAFILTER ELG5506
MONARK 30789154
MULLER FILTER 69304102
MULLER FILTER FN145
MWM 905411510016
MWM 9451080065
NATO 2910123189899
NAVISTAR 3032750R1
PBR BG1548
PERKINS 26569054
PURFLUX CS195
PURFLUX CS198
PURFLUX CS198A
PUROLATOR F57336
PUROLATOR PER336F
RACOR RC329
RENAULT 0022852800
RENAULT 5000790570
RENAULT 5000814227
RENAULT 6005000788
RENAULT 7701015820
RENAULT 7701017732
RENAULT TRUCKS 0870017560
RENAULT TRUCKS 4033156710
RENAULT TRUCKS 5000686589
RENAULT TRUCKS 5000686590
RENAULT TRUCKS 5000806336
RENAULT TRUCKS 5000814227
RENAULT TRUCKS 7701015820
RENAULT TRUCKS 7701017322
SCANIA 1401462
SCANIA 181646
SCANIA 210970
SCANIA 326065
SCANIA 364624
SOFIMA S4323NR
SOFIMA S4372NR
SOFIMA S5400NR
SogefiPro FT4802
STEYR 2203710/0
TECNOCAR RN241
TECNOCAR RN45
TEREX 210970
UFI 2430700
UFI 2432300
VALMET 20331343
VALMET 81028800
VALMET 835331343
VALMET 835331343V
VALTRA 81028800
VOLVO 2416725
VOLVO 241674
VOLVO 243004
VOLVO 2430049
VOLVO 243009
VOLVO 3825133
VOLVO 38251336
VOLVO 466987
VOLVO 4669875
VOLVO 7243004
VOLVO 72430044
VOLVO 72430049
VOLVO 8000250
VW 2RK127177A
VW 9451080065
WIX FILTERS 33358E
WOODGATE  

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2020 unitech.com.pl

Realizacja unikalnie.pl