wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » CZĘŚCI AUTOBUSOWE I CIĘŻAROWE » CZUJNIK ECAS POZIOMUJACY PODUSZKI MAN MERCEDES IVECO RENAULT
CZUJNIK ECAS POZIOMUJACY PODUSZKI MAN MERCEDES IVECO RENAULT

CZUJNIK ECAS POZIOMUJACY PODUSZKI MAN MERCEDES IVECO RENAULT

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 14,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PRZEDPŁATA - 14,00 zł
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - 19,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 29080130020

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 MIESIĘCY

Cena brutto: 73,00 zł

Cena netto: 59,35 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • KODY OE / ZAMIENNIKI
  • Recenzje produktu (0)


29080130020
 
DAF-OE 000 542 40 18
DAF-OE 001 542 00 18
DAF-OE 1505054
ROZNI 441 050 012 0
ROZNI 4410500120
WABCO 4410500120
WABCO 4410500130
DAF-OE 500340806
DAF-OE 5010260969
DAF-OE 5021170130
DAF-OE 5815978
DAF-OE 69093
DAF-OE 81 25937 0023

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2020 unitech.com.pl

Realizacja unikalnie.pl